Наші партнери:

 • Вірменія
 • Україна
 • Білорусь
 • Болгарія
 • Азербайджан
 • Казахстан
 • Великобританія
 • Грузія
 • Молдова
 • Кіпр
 • Латвія
 • Румунія
 • Польща
 • Естонія
 • Фінляндія

Лінія для виробництва металевого штакетника

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

станок для евроштакетника

Основним призначенням обладнання даного типу є виробництво штакетника або капелюшного профілю, виготовлених з листів спеціальної сталі, яка попередньо пройшла оцинкування, показники товщини її становлять від 0,45 до 0,6 міліметрів. Крім цього, вона використовується у виробничому процесі профілю ШП з використанням металу, на який нанесено лакофарбове покриття, забезпечує захист та презентабельний зовнішній вигляд. Відмінні якісні показники підсумкової продукції, виготовлення якої здійснюється гарантовано за рахунок абсолютної автоматизації системи для здійснення управління та ретельного контролю за показниками точності всього виробничого процесу. Верстати, призначені для виробництва штакетника з металу, здатні повною мірою забезпечити відмінну якість виробу, що виробляється, і максимально високі показники продуктивності, швидкість прокатки.

 

Комплектність:

 

 •  Розмотувач - 1 шт.
 •  Профілезгинальний стан - 1 шт.
 •  Відрізний пристрій (електромеханічний) – 1 шт.
 •  Приймальний стіл – 1 шт.
 •  Комплект ножів для прямого та 3D різання
 •  Шафа управління - 1 шт.

 

Параметри

 

Найменування параметра або розміру Величина або параметр
1 Матеріал, що обробляється Прокат тонколистовий рулонний із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям за ГОСТ30246, нанесеним по оцинкованій сталі за ГОСТ14918 групи ХП (марки сталі 08пс за ГОСТ 9045 з межею плинності не менше 230 МПа, тимчасовим опором розриву до 490 МПа, відносним подовженням не менше 22%) або зарубіжні сталі марки DX51D+Z (з межею плинності не менше 230 МПа, тимчасовим опором 9 не менше 22%)
2 Товщина оброблюваного матеріалу 0,4-0,6 мм
3 Ширина заготівлі Відповідно до ескізу (мм)
4 Швидкість профілювання 25 м.пог./хв
5 Точність відрізки ± 2
6 Вантажопідйомність розмотувача 2000 кг
7 Тип розмотувача Консольний, приводний
8 Тип відрізного пристрою Електромеханічний
9 Тип профілезгинального стану Стійковий
10 Привід профілезгинального стану Електромеханічний, мотор-редуктор
11 Передача Ланцюговий
12 Максимальна довжина профілю прийнятого столом 4000 мм
13 Шафа управління Забезпечує автоматичну роботу лінії після заправки матеріалу в стан профілів, укомплектований частотним перетворювачем і ЧПУ
14 Обслуговуючий персонал 1-2 особи
15 Габаритні розміри лінії (довжина x ширина x ширина) 10000x1800x2000 мм
16 Встановлена потужність лінії 7,0 - 9,0  кВт.
17 Маса лінії 3500 кг.
18 Частота електромережі 50 Гц.
19 Напруга 380 В.

 

Устаткування, призначене для виготовлення металевого штакетника

Використання надійного обладнання промислового типу забезпечує успіх виробничих заходів. Для того, щоб покупка верстата виявилася найбільш вдалою, слід відповідально поставитися до вибору високоякісної моделі. При цьому слід звернути увагу на обладнання, яке використовується для побудови лінії. Важливу роль відіграє потужність та технічні характеристики. Потрібно враховувати, на яку саме товщину металу, що використовується, розрахований конкретний верстат, який саме малюнок профілю можна отримати в результаті. Покупцям необхідно звернути увагу, чи є можливість використовувати розмотування, або обладнання можна використовувати тільки для прокату відрізних смуг. Всі характеристики, які були зазначені вище, безпосередньо впливають на загальний процес виготовлення продукції.

Лінії, призначені для виготовлення металевого штакетника в Україні

Виготовлення штакетника з металевого матеріалу здійснюється на устаткуванні, яке було спеціально зібране для цього. При виготовленні проводиться подача металевих смуг з розмотувача на спеціальний стан профілегибочний. Саме там відбувається формування підсумкового орнаменту самого штакетника. Після цього здійснюється його обрізання та укладання. Підсумкові якісні показники продукції, що виробляється, багато в чому є залежними від застосовуваного заліза і застосовуваної системи. Виробництво обладнання налагоджено у Києві, Харкові, Одесі. Придбати надійне обладнання на території України є можливість у ПрАТ «Фінпрофіль», головний офіс якого розташований за такою адресою: Харківська область, смт. Печеніги, вулиця Незалежності, будинок №3.

 

Лінії для виготовлення штакетника в Казахстані

Виробництво штакетника здійснюється на спеціальному обладнанні, яке здійснює формування листів. Саме тут вичавлюються борозни, завдяки чому виконується заданий малюнок на смугах. Від показників точності подачі заліза у напрямні та показників якісної роботи всієї системи повною мірою залежить підсумковий зовнішній вигляд готового виробу. Дані лінії часто згодом обробляють з тієї причини, що металеві листи схильні до утворення корозії. Після цього виробляють фарбування в потрібний колір. Відмінні якісні показники мають верстати для виробництва металевого штакетника в Казахстані в представництві ПрАТ «Фінпрофіль». Виготовлення обладнання здійснюється в Алма-Аті, Шимкенті, Нур-Султані.

 

Схема

 

 линия производства евроштакетника

 

Ескізи

 

 евроштакетник esc

 

Фото

 

 

Видео: верстат для виробництва металевого штакетника

 

 

Потрібна лінія з виготовлення металевого штакетника та капелюшного профілю? У «Фінпрофілі» вам пропонується найкраще

Важко собі уявити сучасний заміський котедж, який не має красивої та стильної огорожі. Особливості архітектурної моди диктують безліч різних варіантів вирішення цього питання. Можливі як абсолютно ізолюючі паркани, за допомогою яких ваш будинок перетвориться на по-справжньому неприступну фортецю, так і невисокі паркани, виконані в англійському стилі. Кожен власник має можливість вибирати бажаний стиль та дизайнерські рішення, в яких буде виконано огорожу.

Незважаючи на це, є також і нестаріюча класика, яка не виходить з моди протягом багатьох років. Серед таких виробів – штакетник, який є популярним не лише при виконанні будівельних робіт зі зведення невеликих дачних споруд, а й шикарних заміських будинків. Подібна популярність даного матеріалу зобов'язує виробників постійно збільшувати обсяги виробництва таких огорож.

Важливість такого виробництва штовхає торгові марки на пошук максимально надійної техніки та обладнання, завдяки чому є можливість здійснювати виготовлення максимально якісного євроштакетника. Придбати надійні верстати досить складно. Причина полягає в тому, що на ринку представлена величезна кількість техніки сумнівної якості, яка постачається з Піднебесної. Таке обладнання зовсім не здатне виготовляти відмінну продукцію. Тому багато хто цікавиться, де можна купити якісний верстат для виробництва євроштакетника або капелюшного профілю недорого.

Можна протягом тривалого часу займатися пошуком імпортних варіантів, при цьому перебирати продукцію іменитих брендів, які займаються виготовленням промислової техніки. Але також можна придбати продукцію, що постачається компанією «Фінпрофіль». Цей бренд знаходиться на ринку вже понад півтора десятки років. За цей час компанія зарекомендувала себе як виробник якісного промислового обладнання, яке повною мірою здатне задовольнити запити найбільш вимогливих покупців.

Позитивні характеристики нашої техніки для виготовлення євроштакетника

Основним секретом обладнання, яке виробляється компанією «Фінпрофіль», є повна автоматизація робочого процесу. Сама процедура виробництва будматеріалів ретельно контролюється системами стеження. За рахунок цього забезпечується безпека виробничого процесу. Крім цього, компанія «Фінпрофіль» застосовує під час виготовлення обладнання виключно високоякісні комплектуючі елементи, завдяки чому апаратура для виготовлення євроштакетника оснащена такими деталями:

 • розмотувач;
 • стан профілезгинального типу;
 • спеціальний відрізний пристрій;
 • приймальний стіл;
 • шафа для здійснення керування.

Якщо вас цікавить високоякісне обладнання для виготовлення металевого штакетника або верстати для виробництва ШП, пропонуємо вам техніку від компанії «Фінпрофіль». Усі представлені в каталозі верстати для виробництва металевого штакетника, що створені під цим брендом, гарантують високі якісні показники підсумкової продукції.