Наші партнери:

 • Вірменія
 • Україна
 • Білорусь
 • Болгарія
 • Азербайджан
 • Казахстан
 • Великобританія
 • Грузія
 • Молдова
 • Кіпр
 • Латвія
 • Румунія
 • Польща
 • Естонія
 • Фінляндія

Лінія для виробництва штукатурного маяка (шпаклювального куточка)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Линия для производства штукатурного маяка (шпаклевочного уголка)

Призначення обладнання – виробництво профілів, які застосовуються при оштукатурюванні та шпаклівці. Вихідним матеріалом є оцинкована сталь, завтовшки 0,4-0,6мм. Суворий автоматичний контроль за дотриманням усіх етапів виробництва дозволяє отримувати кваліфікований продукт з найвищими експлуатаційними характеристиками.

 

Комплектність:

 

 •  Розмотувач – 1 шт.
 •  Прес-штамп – 1 шт.
 •  Профілезгинальний стан – 1 шт.
 •  Відрізний пристрій – 1 шт.
 •  Прийомний стіл – 2 шт.
 •  Шафа управління – 1 шт.

 

Параметри

 

Найменування параметра або розміру Величина або параметр
Штукатурний маяк Шпаклювальний куточок
1 Матеріал, що обробляється сталь тонколистова оцинкована з безперервних ліній за ГОСТ 14918 (марка сталі 08 кп за ГОСТ 9045-80, застосування ХП), алюміній
2 Товщина оброблюваного матеріалу 0,4-0,6 мм 0,3-0,5 мм
3 Ширина заготівлі 30; 38 мм 42 мм
4 Швидкість профілювання 80 м.пог/хв
5 Точність відрізки ± 5 мм
6 Тип профілезгинального стану Консольний
7 Тип відрізного пристрою Пневматичний, стаціонарного розміщення
8 Тип розмотувача Консольний приводний
9 Вантажопідйомність розмотувача 500 кг
10 Тип прес-штампу Електромеханічний
11 Режим роботи Напівавтомат
12 Привод Електромеханічний, черв'ячний мотор-редуктор
13 Передача Ланцюговий
14 Максимальна довжина профілю, який приймає приймальний стіл 4000 мм.
15 Шафа управління Забезпечує автоматичну роботу лінії після заправки матеріалу в профілезгинальний стан, укомплектований частотним перетворювачем
16 Обслуговуючий персонал 2 особи
17 Габаритні розміри лінії 13650х800х1400 мм
18 Встановлена потужність лінії 3,7 кВт
19 Маса лінії 1500 кг

 

Багатоцільове обладнання для виготовлення маяка під штукатурку

Обладнання для виготовлення маяків під штукатурку забезпечує швидке та автоматичне виробництво кількох видів профілів при врахуванні незначної переналагодження. Виробництво задіє прокат сталевих сплавів для виготовлення виробів, що використовуються при шпаклівці та штукатурці. Здійснюється автоматизоване керування та контроль над виробничою лінією. Це дозволяє підвищити продуктивність, мінімізувати людське втручання у процес, як наслідок, уникнути неточностей у готових виробах. Прийнято розрізняти лінії:

 • дворучні;
 • консольні.

Устаткування здійснюється з дотриманням встановлених вимог та норм, на що вказує наявність сертифікатів якості. Замовити лінію можна у Москві, СПб, Новосибірську, Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді. У комплект обладнання входить інструкція з технічних програм, встановлених на пристрій. За бажанням замовника проводиться навчання штату працівників.

 

Багатофункціональне обладнання для виготовлення маяка під штукатурку в Україні

Універсальне застосування верстата для виготовлення штукатурного куточка дозволяє отримати профільовані маяки та куточки з мінімальним перенастроюванням обладнання. Готові вироби широко застосовуються для внутрішнього та зовнішнього оштукатурювання та шпаклівки. Обладнання спеціального призначення перфорує і загинає профіль тонкого металевого полотна, дозволяючи отримати продукти, широко використовувані для вирівнювання:

 • кутів;
 • арочних отворів;
 • декоративних конструкцій;
 • укосів.

Використання штукатурних маяків та куточків дозволяє отримати відмінний будівельний результат за мінімальних витрат часу та сил. Купити верстат у Харкові пропонує ПрАТ «Фінпрофіль». Підприємство розміщено за адресою: вул. Незалежності, буд.3, смт. Печеніги. Складанням верстатів займаються високопрофесійні майстри, відповідно до європейських вимог та стандартів. Місця виробництва: Київ, Харків, Одеса.

 

Універсальне обладнання для виготовлення штукатурного маячкового профілю в Казахстані

Застосування верстатів спеціального призначення дозволяє виготовляти в Казахстані двострумові та консольні куточки під штукатурку. При зміні програми роботи обладнання потребує мінімальної переналагодження. Відхилення у розмірах готових виробів варіюються в діапазоні +/- 5мм. Такий показник дозволяє інтенсивно задіяти гнутий профіль у вирівнюванні зовнішніх та внутрішніх стін із чіткою витримкою стандартів накладання штукатурки.

Повністю автоматизоване виробництво підвищує якість продукції, знижує її собівартість, дозволяє продукувати потрібну кількість профілю, незалежно від людських можливостей.

Складання комплектуючих у повноцінні верстати відбувається в Алма-Ати, Нур-Султані, Шимкенті. Купити виробничу лінію можна дистанційно, кур'єрська служба доставляє замовлення на адресу покупця.

 

Схема

 

 

 

Ескізи

 

  Эскизы универсальной линии производства штукатурного маяка (шпаклевочного уголка)

 

Фото

 

 

Відео

 

Якісні верстати для виготовлення куточка тільки у «Фінпрофілі»

Зведення красивої будови передбачає ідеально рівні та чіткі кути всередині та зовні будівлі, що підкреслюють пропорційність форм та професіоналізм оздоблювальних робіт. Досягти високоякісного архітектурного ефекту без застосування таких будівельних пристроїв, як штукатурні маяки та куточки для шпаклівки просто неможливо. Використання кутового профілю з високими технічними характеристиками дозволяє штукатурити торцеві частини отворів з досягненням найвищого естетичного результату. При цьому потрібна особлива майстерність, навички та значні витрати робочої сили.

Щоб зробити кваліфікований будівельний куточок, потрібно:

 • початковий матеріал високої якості;
 • обладнання, здатне зробити якісну перфорацію та загин.

Лідуючі підприємства з випуску будівельних профілів використовують високотехнологічне обладнання, випущене компанією «Фінпрофіль». Вкладення у верстати відповідального виробника стануть найкращою інвестицією у бізнес.

Виготовлення обладнання методом холодного профілювання продукує маячки та куточки з тонкого металу. Кожна зібрана лінія проходить ретельний огляд та тестування на відповідність технічним вимогам обладнання. Тому виробник дає гарантійний сертифікат, як доказ надійності обладнання.

Верстати «Фінпрофіль» розроблені та зібрані з урахуванням усіх світових стандартів: безпеки, енергоспоживання. Надійність та продуктивність верстатів гармонує з вартістю, що робить якісне обладнання доступним.

З огляду на затребуваність маячкового та кутового профілю у будівельній галузі, у пріоритеті залишаються стабільні поставки даних виробів на ринок будматеріалів.

За якість відповідаємо ім'ям компанії та репутацією

Всі верстати виробництва «Фінпрофіль» зібрані з високоякісних та надійних комплектуючих, що дозволяють експлуатувати обладнання протягом багатьох технологічних циклів. Механізм верстата включає розмотувач, прес-штамп, профілезгинальний верстат, різак, приймальний стіл. Серед деталей особливе значення має шафа управління, робота якого полягає у повній автоматизації процесу прокату. До його виготовлення та налаштування майстри підходять з особливою увагою, тому купівля обладнання в «Фінпрофілі» завжди буде надійною.

Виникли питання чи бажання придбати верстат? Телефонуйте, менеджери компанії розкажуть докладно про переваги та технічні характеристики обладнання, запропонують вигідні умови купівлі та доставки товару!